hack

netbus

Nový příspěvek

Krok za krokem NetBusem ...
Konfigurace serveru
V adresáři s NetBus Pro otevřete soubor NBSvr.exe a v otevřeném okně SERVER zadejte Server executable (to znamená že Vaše oběť musí soubor spustit, aby se aktivovala hostitelská část). Teď vyberte soubor se serverem NBSvr.exe. Zaškrtněte volby Accept Connection a Autostart every Windows session. Nastavte Invisible (95/98), to znamená, že Vaše připojení bude neviditelné. Nastavte ještě v Acces mode - Full acces. Port nechte na 20034 a do password nic nepište. Dejte OK. Nyní je server připraven. Stačí soubor NBSvr.exe nějakým způsobem dostat k uživateli a donutit ho, aby byl spuštěn. Název souboru můžete jakkoliv pozměnit, soubor můžete poslat e-mailem, ICQ nebo ho do počítače nahrát např. z diskety.
Připojení k oběti
Toto nejprve vyzkoušejte na sobě. Spusťte soubor se serverem NBSvr.exe a spusťte klientskou část programu - NetBus.exe. Klikněte na My computer a pokud v dolní části proběhne hlášení Connected to a IP adresu je vše v pořádku (cílová IP adresa musí být 127.0.0.1). Nyní si můžete hrát sami se sebou a ověřit si různé funkce, některé nejsou k dispozici ale stačí to. Pokud se chcete připojit na svou oběť, tak klikněte parvým tlačítkem na My computer a dejte edit, přepište pouze IP adresu na IP své oběti a dejte OK. A připojte se.Návod jak odstranit NetBus a další trojany
Určitě nechcete, aby NetBus nebo BackOriffice klidně pospával ve Vašem počítači a čekal, až se k němu někdo připojí, ale chcete se ho, až vyzkoušíte co umí, zbavit. To provedete zákrokem v registru. Spusťte editor registru (C:WINDOWS egedit.exe) a na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENT VERSION/RUN SERVICES najdete položku patch.exe, NBSvr.exe, BackOriffice.exe, happy.*, nebo něco podobného, tu smažte a trojan se stane po restartu neaktivní a tím také neškodný. Pozor soubory kernel32.exe, mtask.exe, rundll32.exe tam musí zůstat, jsou nezbytné pro funkci Windows!
Teoreticky je tady ještě jeden způsob, ale údajně není otestovaný. Spočívá v deaktivaci samotné hostitelské části. Do příkazového řádku zadejte: patch.exe /remove - nebo jiný název souboru s trojanem, důležitý je onen parametr. Poté by měl být počítač nenapadnutelný.


Download: Zde si můžete stáhnout program pro dálkovou kontrolu počítače - NetBus Pro 2.10 (infor_utl-nbp210.rar - 1.90 Mb)
Poslední komentáře
11.05.2015 19:57:43: Pěkná stránka o hackingu, vyzkoušíme něco málo. :)