hack

Navody na hack

PORTY

21 - FTP

(File Transfer Protocol) - protokol slouží pro přenos dat mezi FTP servrem a uživatelem /* stahování neboli download/ */, pokud máte vhodná oprávnění lze provádět i upload //přenášet data na server

 

23 - Telnet

díky němuž se můžete přihlásit do vzdáleného počítače a pracovat s jeho aplikacemi, výpočetním výkonem i ostatním hardware. Tento protokol můžete používat nezávisle na OS (operačním systému). Ovšem budete potřebovat uživ. jméno a heslo (můžete ho zkusit uhodnout)

 

25 - SMTP

(Simple Mail Transfer Protocol) - protokol vyvynut pro komunikaci a předávání zpráv mezi poštovními servery, tento protokol ovšem počítá s tím, že příjemce i odesílatel jsou pořád dostupní, pokud ne server to interpretuje jako chybu a přenos začne opakovat. Tento protokol ovšem se nedá použít u normálních uživatelů, protože nejsou stále dostupní. Proto byl vytvořen např. POP3.

 

139 - NetBios

Pokud je na počítači otevřený tento port a "File and Printer Sharing" tak se můžete na tento počítač připojit. (budete se moc pohybovat na jeho disku /*nainstalovat nějaký troják či vir */, dokonce i něco vytisknout na jeho tiskárně.

43 - Whois

Pomocí whois můžete zjistit informace o určitém serveru, uživateli atd.

 

70 - Gopher

 

 

79 - Finger

Pokud je tento port otevřen můžete s jeho pomocí zjistit téměř všechny uživatele na např. Linuxu (pomocí příkazu finger Linux@187.120.121.01

 

 

80 - http

(HyperText Transfer Protocol) - protokol pro komunikaci mezi www servrem a vámi //klientem popř. browserem

 

109 - POP2

Určitě znáte.....

 

110 - POP3

Určitě znáte.....

Poslední komentáře
18.03.2016 20:19:02: Wacker, se mi zdá, pozoruhodný nápad smiley${1} Far cry 3 hw
16.06.2015 15:27:27: ненуно! :D pujcky online